Так швидко осінь змінила настрій – задощило. 🌧🌧🌧
Ще б трішки тепла, трішки сонечка та сріблястої павутинки у повітрі.🌞🌻🌾
Ми «зловили» декілька затишних моментів та зберегли їх у своїх світлинах, забирайте собі у стрічку, хай на душі стане тепліше. ☕️😊🍂

Газон завжди має бути охайним та доглянутим. Після скошування трава швидше оновлюється і досягає одного рівня, зникають бур‘яни , що перетворює газон на смарагдовий килим.


Температурний режим суттєво підвищився, тому слід приділити належну увагу поливу зелених насаджень. Від раннього ранку наші поливо-мийні машини вже працюють на виробничих дільницях. 


«Заховай хоча б кусочок нашого літа під сорочку…», – співає у своїх піснях відома українська співачка Христина Соловій. І справді, так хочеться хоча б на мить зупинитися і насолодитися цим яскравим та сонячним шматочком літа. Насолоджуйтеся вересневим теплом у наших скверах, тут ми для комфортного відпочинку встановили нові зручні лави і урни. Сподіваємося, що сквер по вул. Архітектора Ніколаєва, 7 також стане улюбленим місцем зустрічей та дозвілля деснянців.


Оновлюємо рабатки в парку #Фестивальний
🌳🌱Від сьогодні там створюватимуть особливу атмосферу злакові трави. 🌾🌾🌾
Вони витривалі, стійкі до зміни тепмературного режиму та привабливі в будь-який час року. Навесні — це свіжа зелень. Влітку — пухнасті і хитромудрі суцвіття. Восени деякі злаки змінюють свій колір, що робить композицію ще цікавішою. А взимку, коли трава покривається інеєм, від неї взагалі неможливо відірвати очей.
Пишіть у коментарях свої враження від нових квітників 😉⬇️

Турбуємося про здоров’я зелених насаджень та безпеку мешканців. Сьогодні обстежуємо і видаляємо сухі та пошкоджені гілки на деревах в парку «Деснянський», також провели такі роботи у сквері вздовж вул.  Сержа Лифаря.


Наближаються вихідні, тому наші працівники готують парки та сквери для вашого комфортного відпочинку.


На виконання Рішення Київської міської ради від 08.07.21 р. № 1588/1629 «Про оприлюднення інформації щодо проведення обстеження, обрізки та видалення зелених насаджень в місті Києві». Повідомляємо, що КП УЗН Деснянського району м. Києва буде проводити роботи із санітарної обрізки та видалення сухостійних та аварійних дерев з 26.08.21р. за наступними адресами:

 • парк «Кіото»;
 • парк «ДШК»;
 • вул. Кіото;
 • вул. Віскозна;
 • вул. Попудренка;
 • вул. Магнітогорська;
 • просп. Броварський;
 • сквер біля інституту Ггієни;
 • сквер в с. Биківня;
 • в межах транспортної розв’язки біля ст. м. Чернігівська;
 • в межах транспортної розв’язки вул. Ю. Гагаріна та вул. Гната Хоткевича.

Роботи проводитимуться згідно Акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню № 893-А від 02.09.21 р.

 


Синоптики обіцяють на вихідні теплу сонячну погоду☀️🌻, а значить у Вас є чудова можливість провести якомога більше часу на свіжому повітрі.
Ми сподіваємося, що Ви обов’язково завітаєте на відпочинок і до наших парків, тому сумлінно готуємо їх до візиту бажаних гостей. 🌸🌳
P.S.: Це світлини з Я люблю мій парк .

А ви вже зробили селфі на фоні «30-тки»? 🌼🌸🌺
Запрошуємо Вас помилуватися квітковою композицією біля парку «Деснянський», яку наші майстрині власноруч висадили до Дня незалежності України. 🇺🇦3️⃣0️⃣🇺🇦
 
1 2 3 94