☃Цього року зима – відмінниця, усе робить за розкладом. Погодьтеся, приємно прокидатися у перший день грудня і милуватися білим килимом за вікном. 🌨🌨🌨
А для нас це – відповідальна робота, адже робочий день ми розпочинаємо з розчищення пішохідних доріжок, сходів та пандусів. Піклуємося, щоб мешканцям було зручно пересуватися містом.

Друзі! Сьогодні досить вітряно💨💨💨 на вулиці, тому ми просимо Вас бути дуже уважними та обережними.
Для збереження власної безпеки користуйтеся, будь ласка, правилами поведінки за таких погодних умов:
🔻при сильному вітрі перейдіть у безпечне місце;
🔻уникайте різних споруд підвищеного ризику (мостів, трубопроводів, ліній електромереж), водойм та високих дерев;
🔻тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній з електродротами, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження;
🔻не залишайте транспортні засоби під деревами, рекламними щитами, стовпами електромереж;
Гарного усім дня та затишку! 🌾

Ми любимо наш район і хочемо щоб скрізь було затишно, тому якою б не була погода за вікном, наші працівники завжди піклуються про чистоту в парках та скверах. Зараз прибираємо випадкове сміття та вигрібаємо недопалки.


Дбаємо про здоров‘я та санітарний стан зелених насаджень- видаялляємо сухі та уражені хворобами гілки. Сьогодні працюємо на Лісовому масиві у сквері біля кінотеатру «Кіото».


Створюємо затишок у районі – прибираємо опале листя з газону. Це убезпечить зелені зони від скупчення сміття, допоможе зберегти якісні властивості газонних трав, попередить засмічення зливостоків та сприяє у заготівлі органічного добрива на весну шляхом компостування.


“Невже зима”?❄️❄️❄️ В Києві випав перший сніг. Тому наші працівники вже очищають парки та сквери, доріжки обробляють засобами проти ожеледиці.
Готуємо сани, рукавички, зимовий одяг – скоро почнеться справжнісінька зима. ☃️☃️⛄️⛄️

Правильний та своєчасний догляд за клумбами восени – це запорука того, що весною вони будуть радувати та милувати око своїм різнобарв`ям та красою.

 


Наші працівники, як завжди, тримають на контролі прибирання та очищення балансових територій підприємства від опалого листя.


Поки дерева скидають останні листочки, наші працівники наводять лад в парках та скверах. Щоденна турбота про Ваш відпочинок. Адже доглянута територія завжди радує око та надихає на прогулянки осіннім парком.🌳🌳🌳


«Із малої цибулини виріс гордий пан Тюльпан». Весною уявити клумби без цих квітів складно, тому наші майстрині висаджують цибулини красенів – тюльпанів. І вже навесні будемо милуватися ними в парках та скверах району.

 

1 2 3 97