Ми знаємо місця, де затрималося літечко ? – це наші затишні сквери. ??
Тут і досі у кожному подиху вітра лунають серпневі мотиви, а смарагдове листя на деревах дарує відчуття безтурботного літа.?Тому, наші фахівці дбайливо доглядають за газоном та висаджують зелені насадження у скверах по вул. Кубанської України 27-31 та по вул. Курчатова, 3-Б, щоб зберегти цю магію якомога довше ?


Попереду вихідні і зелені зони нашого району знову зустрічатимуть гостей, тому ми дбаємо про те, щоб кожному відвідувачу було затишно. Наводимо лад в парку «Муромець».


Відтепер відпочивати в парку «Фестивальний» стало ще комфортніше ☺️??


Традиційно, на початку вересня піклуємося про пожежну безпеку в зелених зонах. Сьогодні облаштовуємо мінералізовану смугу – штучностворений протипожежний бар’єр. Він шляхом очищення лінійної ділянки території, що межує з лісовим масивом, від горючих матеріалів. Працюємо в Заказнику «Бобровня», що на території парку парку «Муромець».


Доглядаємо за зеленими насадженнями – створюємо правильну форму живої огорожі.???


В останній день серпня літечко ласкаво зігріває нас ніжними променями сонця, а земля всміхається квітами. Чарівного настрою Вам, друзі. ???


Готуємо наші парки до вихідних: зараз наші фахівці малюють квітами нові візерунки на клумбах. ???


Інколи відпочинок на свіжому повітрі має ось такі не дуже красиві наслідки. Сьогодні наші фахівці прибрали сміття у сквері в с. Биківня, щоб мешканці мали змогу відпочивати у чистоті та затишку.


?Пс-с-с … Хочете відкриємо Вам невеличкий секрет? ? Зараз наші фахівці невпинно працюють над влаштуванням газону у новому сквері. І вже незабаром на Лісовому масиві з‘явиться ще один затишний зелений куточок. ??? Далі буде….?


Кожного дня дбаємо про належний стан елементів благоустрою на балансових територіях підприємтсва. Особливу увагу приділяємо дитячим майданчикам, щоб відпочинок для малечі був безпечним.?

1 2 3 79