Наводимо лад в парках та скверах. Розчищаємо доріжки від снігу, посипаємо піщано-соляною сумішшю сходи та схили, щоб кожному було безпечно пересуватися районом.


Друзі! Щиро вітаємо Вас з Новим роком за старим стилем!
Затишку у кожну домівку, достатку, благополуччя і миру!
Хай рік новий буде щасливим та щедрим на приємні події!

Розчищаємо пішохідні зони від снігового покриву. Це потрібно робити, щоб під час відлиги на поверхні не утворилася льодова кірка Також обробляємо доріжки, сходи та схили піско-сольовою сумішшю, прибираємо сніг з дитячих майданчиків.


Продовжуємо роботи з розчищення снігу та посипання доріжок піщано-сольовою сумішшю на балансових територіях підприємства.


Дбаємо про безпеку хвойних зелених насаджень під час зимових опадів. Наші фахівці слідкують за тим, щоб гілки ялин, сосен та кущів ялівцю не ламалися і ушкоджувалися під щільним шаром снігу.


Другий робочий тиждень у новому році розпочинаємо ще вдосвіта. Щоб після снігопаду усім було комфортно пересуватися районом, ми вже працюємо на балансових територіях.


Найкращий подарунок до Різдва – це білий пухнастий сніжок. 🎄☃️🌨
Не дивлячись на те, що зараз тривають святкові вихідні, наші фахівці та техніка від самого ранку працюють на локаціях. Розчищуємо від снігу пішохідні доріжки, щоб кожному з вас було комфортно насолоджуватися зимовою казкою в парках та скверах. 🌲❄️❄️❄️

Вже зійшла вечірня зірка, яка символізує велике свято- народження Сина Божого Ісуса Христа! Нехай Різдвяний святвечір принесе у ваш будинок особливий дух свята, добра, любові та щастя. Ми бажаємо вам миру і світла. Нехай ваше життя ніколи не буде затьмарено сумом і похмурими днями. Бажаємо, щоб ваше здоров’я було міцним, сім’ї щасливими, а справи успішними. Христос рождається! Славімо його!


Після невеликої перерви повертаємося до буденних справ. Час наводити лад у районі – прибираємо сміття та рослинні рештки на балансових територіях.


Друзі! Вже скоро прийде час розбирати новорічні ялинки і буде чудово, якщо використане дерево Ви не просто викинете на смітник, а віддасте на переробку для підживлення дерев.
Повідомляємо, що з 04.01.22 р. По 31.01.22 р. в Деснянському районі запрацює пункт прийому живих ялинок.
Отримані дерева ми подрібнюємо на щепу, яку потім використовуємо для мульчування пристовбурних лунок хвойних красунь.
Пункт прийому знаходиться за адресою вул. Електротехнічна, 26.
Працюємо щоденно з 07:00 до 21:00.
Відповідальна особа Шкляр Роман Петрович, тел.: 067-371-95-02
1 2 3 98