Парк Деснянський

Площа – 7,65 га;

Адреса –  розташований на території житлового масиву Вигурівщина-Троєщина, між проспектом Володимира Маяковського, вулицею Теодора Драйзера та вулицею Архітектора Ніколаєва.

Відкритий – 1994 році

Історія – Район розвивався поступово, тому біля будівлі райвиконкому був передбачений пустир під майбутній розвиток адміністративного центру. Але так, як довгий час там нічого не будувалося, місцеві жителі почали висаджувати на цьому місці дерева і з часом, так і зародився парк Деснянський. Як зелена зона на новому масиві Вигурівщина-Троєщина сформувався у 2-й половині 1990-х років, однак ще до середини 2000-х років була розпланована та засаджена деревами лише північна частина парку. Південна частина була розпланована та засаджена впродовж 2008-2009 років.

Інфраструктура –  в парку розташовано два дитячі майданчика, спортивний майданчик. На території функціонують дитячі атракціони та дитячий потяг для прогулянок парком. Поряд знаходиться, кінотеатр Флоренція, велика кількість магазинів і інших соціальних закладів.
Цікаво – Парк засаджено листяними породами дерев (липа, клен та ін.), доріжки обсаджено кущами. У 2010 році з нагоди 60-річчя закінчення німецько-радянської війни встановлено Обеліск Пам’яті та алею Пам’яті, з нагоди чого здійснено реконструкцію парку.