Парк Молодіжний

Площа – 9,74 га;

Адреса – між проспектом Володимира Маяковського та вулицями Марини Цвєтаєвої і Костянтина Данькевича.

Відкритий – 1997 році

Історія – парк сформувався як зелена зона на новому житловому масиві Вигурівщина-Троєщина у середині 1990-х років, однак був розпланований до сучасного вигляду лише після 2004 року. Сьогодні парк має правильно розплановані алеї. В 2012–2013 рр. здійснено реконструкцію парку.

Інфраструктура – поряд з парком є бювет артезіанської води, магазини, консультативно-діагностичний центр Деснянського району, санітарно-епідеміологічна станція Деснянського району. На території парку є амфітеатр зі сценою, майданчик для тихих ігор (шахи, шашки, настільний теніс), дитячий і спортивний майданчики та різноманітні дитячі атракціони. Також на території парку функціонує громадська вбиральня.

Цікаво – в 2010 році в парку встановлено сонячний годинник. На території парку встановлений пам’ятник на честь 20-ї річниці виведення військ з Афганістану. Літній амфітеатр служить не лише місцем для концертів за участю творчих колективів Деснянського району, а й місцем для дружніх зустрічей та вечірніх побачень, на прогулянку до “Молодіжного” виходять і молоді мами з дітьми. На території парку розташована Дитяча школа мистецтв № 7 та Коледж хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря».