Щиро вітаємо всіх причетних з Днем захисників України, з Покровом Пресвятої Богородиці та з Днем українського козацтва!
Ви захоплюєте увесь світ своєю хоробрістю, відвагою та патріотизмом. Ви стали взірцем для кожної країни, ви є символом боротьби за свободу та демократію.
Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті!
Поки є герої, що захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Молимось за вас, воїни України! Доземно Вам вклоняємося, наші незламні!
![](https://desna.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/5/2023/01/311362748_468113388687740_8059406261458116574_n.jpg)
![](https://desna.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/5/2023/01/311447931_468113392021073_2034201429756642242_n.jpg)